rectificare

printul campaniei anti-fumat in care sa se vada plamanii de fumator ai mihaelei radulescu era doar un fel de a sublinia inutilitatea si impotenta actualei fotografii. normal ca vedeta antenei 1 nu ar fi putut aparea intr-o poza care sa ii compromita imaginea. tot ce am vrut sa subliniez e ca se putea alege ceva cu mult mai multa semnificatie.

Comentarii

Postări populare de pe acest blog

cum sa iti creezi propria pitzipoanca

Coco Jambo

Basescu vs. Arafat: un razboi pierdut din start de...